Światowa gwiazda na Czwartku Social Media i Ja ;)

Czwartek Social Media

Czwartek Social Media

Warszawska branża socialowo-internetowa (ci od mediów społecznościowych i ta bardziej tradycyjna tzw. digital), a na pewno jej spora część, od kilku miesięcy tkwi w konflikcie. A konflikt jak zawsze jest związany z zasobami. A konkretnie z czasem. Tradycyjnie w pierwszy lub drugi czwartek miesiąc odbywa ją się Czwartki Social Media, od niedawna również w ten sam dzień wypada jedna z Auli, które postawiły na dwa spotkania w miesiącu. Tradycyjnie już od środy zaczynają się lamenty i licytacje gdzie lepiej się pojawić. W tym miesiącu wybór jest prosty.

Gościem specjalnym najbliższego Czwartku Social Media będzie Euan Semple – autor książki “Companies don’t tweet, people do” i mówca na wielu międzynarodowych konferencjach. Ten Brytyjczyk wprowadził BBC, jedną z największych telewizji newsowych, w świat social media. Pracował również dla NATO czy Banku Światowego. Więcej na jego temat możecie znaleźć na LinkedIn  lub jego stronie. Euan może się pojawić w Warszawie dzięki wsparciu finansowego Buzz Media i The Digitals. Warto przy tej okazji zauważyć,  że jest to mrugnięcie okiem do potencjalnych sponsorów.

Wystąpienie Euana oraz późniejsza debata z publicznością będzie poświęcona wyzwaniom, które stoją przed każdą organizacją w dobie popularyzacji narzędzi społecznościowych. Jak menedżerowie powinni zareagować na zmiany wywołane przez social media? Jaką rolę odegra komunikacja za pośrednictwem mediów społecznościowych w przyszłości? Na te i inne pytania wspólnie poszukamy odpowiedzi.

Coś więcej?

Oczywiście. Już trzeci czwartek z rzędu będę miał przyjemność poprowadzić sesje networkingową. Co to znaczy? Po prostu przyjdź wcześniej i poznaj bliżej innych uczestników czwartków. Dowiedz czym się zajmują, co lubią, gdzie pracują. Poznaj ideę integracyjnych czwartków.

Oprócz Euana w dalszej części programu pojawią się Michała Juda oraz Jasiek Stasz z SHOWROOMU (SHWRM.PL). Podczas prezentacji Michał i Jasiek powiedzą, z jakich rozwiązań korzystali i które sprawdziły się najlepiej.

Gdzie?

To wyjątkowe spotkanie branży i miłośników nowych mediów z cyklu Czwartki Social Media odbędzie się 9 maja o godzinie 19:00 w klubie 1500 m2 przy ulicy Solec 18 w Warszawie. W całości zostanie przeprowadzone w języku angielskim.

>>Strona z rejestracją<<

>>Strona z aktualnościami<<

 

Reklamy

Tagi: , , , , , , ,

Jedna odpowiedź to “Światowa gwiazda na Czwartku Social Media i Ja ;)”

  1. Alfonso Says:

    I do trust all of the ideas you’ve offered on your post. They’re
    very convincing and will certainly work. Still, the
    posts are too short for novices. May you please
    prolong them a little from next time? Thank you for the post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: