Szewc w butach

Stałym branżowym dogmatem jest, że „szewc bez butów chodzi”. Nie twierdzę, że jest ono usprawiedliwieniem dla zaniechania jakichkolwiek działań reklamowych przez agencje, ale jest stawiane jako coś oczywistego i zamykającego dyskusje. Dlatego warto wyróżniać wyjątki, które starają się uzyskaną wiedzę wykorzystać, aby promować swoją organizację. Jedynym elementem, który uwiera to fakt, że jest to agencja sieciowa. A to przecież kolejny powód, aby powiedzieć, że oni to mogą, bo są sieciówką… Do rzeczy.


W zeszłym tygodniu miałem okazję uczestniczyć w spotkaniu pt.”Marka i komunikacja jako treści kultury, czyli opowieść o loyality beyond reason” poprowadzonym przez Roberta Zydla z Saatchi&Saatchi. Prezentacja w aspekcie merytorycznym nie wniosła dla mnie nic nowego, ale nie miała. Omówienie podstaw koncepcji lovemarks wydaje się, że było tylko okazją. Okazją do powiedzenia, że koncepcja Lovemarks została spisana przez Kevina Robertsa, który jest CEO Saatchi&Saatchi i który będzie w Polsce, więc zapraszamy na spotkanie. Spotkanie po wpłacie 2 799 PLN + 23% VAT. Oczywiście cały przekaz o lovemarks, był językiem lovemarki, tzn. wszystkie przedstawione showcasy dotyczyły produkcji Saatchi&Saatchi.

W mojej opinii majstersztyk. Szczególnie jeśli na spotkaniu pojawiają się trzy osoby z Saatchi&Saatchi i wspólnie wręczają nagrodę w postaci wejściówki na omawiane wydarzenie. Aż chce się powiedzieć, więcej firm z takim podejściem.

O wrześniowym spotkaniu z Kevinem Robertsem można poczytać na stronie www.autorytety.com.pl. Co do rejestracji to spieszcie się, bo to już 17 września.

Przy okazji zauważę, że przez ostatnie trzy tygodnie, aż dwa razy gościłem na Akademii Leona Koźmińskiego. Cieszy mnie, że wokół uczelni rośnie tkanka samorządowa organizująca różne spotkania . Szkoda, że wieści o nich dostaję niszowymi kanałami. Chodź to chyba również stały element polskiego krajobrazu, no bo szewc bez butów chodzi…

Reklamy

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze 2 to “Szewc w butach”

  1. epijar Says:

    🙂 Dzięki za update 🙂

  2. zydel Says:

    Z Saatchi były dwie osobym, ta trzecia z Bigramu 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: